KONGRES TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY

Hluboká nad Vltavou, 10. a 11. října 2009

Mladí a ohniví


Vážené kolegyně, kolegové a přátelé,

     10.-11.10.2009 proběhl v Hluboké nad Vltavou 2. ročník česko-slovenského kongresu tradiční čínské medicíny na téma "Mladí a ohniví". Byl plný podnětných příspěvků předních českých i slovenských odborníků na tradiční čínskou medicínu. Všichni účastníci velmi živě diskutovali a aktivně se podíleli na workshopech. Zavítala mezi nás i předsedkyně Československé sinobiologické společnosti MUDr. Ludmila Bendová, v netradičně pojatém vstupu jsme s MUDr. Borisem Ivaničem navázali spojení až na daleký Taiwan.

     Věříme, že se nám podařilo založit tradici každoročních setkání terapeutů, studentů a zájemců o tradiční čínskou medicínu ve všech jejích podobách. Doufáme, že naše kongresy  jsou a vždy budou vhodným prostředím k načerpání nových poznatků a k výměně klinických zkušeností. Jsou příležitostí vzájemně se lépe poznat a v neposlední řadě i příjemnou společenskou událostí.

     Děkujeme všem přednášejícím za přínosné příspěvky a píli, s kterou je pro nás připravili. Dík patří i Vám - účastníkům kongresu za vytvoření příjemné tvůrčí atmosféry.

     Těšíme se na viděnou za rok na 3. kongresu.


                                                                Organizační tým TCM INSTITUT, o.s.

Copyright © 2023   TCM Bohemia


Aktuality
V tuto chvíli nejsou žádné aktuality.
Archiv aktualitKontakt
TCM INSTITUT
nám. Čsl. armády 26
373 41 Hluboká nad Vltavou

tel. 387 965 131
mobil: 604 203 221

kongres@tcmkongres.cz